Aplikacja „Polska dla dzieci”

„Polska dla dzieci!” to inicjatywa wspierająca rodziny w planowaniu atrakcyjnych aktywności i wyjazdów po Polsce. Dzięki serwisowi internetowemu i dedykowanej aplikacji, „Polska dla dzieci!” dostarcza bazę informacji o miejscach przyjaznych rodzinom z dziećmi, umożliwiając tworzenie niezapomnianych przygód i wspomnień w towarzystwie najbliższych.

Aplikacja jest dostępna na platformy Android i iOS.

Szukaj. Oceniaj. Dodawaj!

Projekt "Polska dla dzieci"

📱 Dzięki aplikacji Polska dla dzieci! zawsze pod ręką będziecie mieć najlepsze miejsca dla rodzin z dziećmi w Polsce. Znajdują się w niej takie punkty na mapie jak atrakcje, muzea, parki rozrywki, restauracje, noclegi, place zabaw, a także informacje o wydarzeniach dla najmłodszych.

📌 Wszystkie miejsca, które znajdziesz w darmowej aplikacji są dodawane przez jej autorów, jak również przez użytkowników – zarówno osoby prywatne, jak i właściciele obiektów. Wszystkie wpisy są moderowane i weryfikowane przed dodaniem ich na mapę.

🎉 Szukaj. Oceniaj. Dodawaj! 🎉

✅ SZUKAJ: Przeglądaj atrakcje, place zabaw, miejsca do jedzenia i noclegi, a także interesujące wydarzenia.
✅ OCENIAJ: Możesz udostępniać swoją opinię i ocenę o miejscach widocznych na naszej mapie. Dziel się swoimi wrażeniami z innymi rodzicami!
✅ DODAWAJ: Widzisz miejsce, którego brakuje na mapie? Pomóż nam rozwijać naszą aplikację i dodaj znane Ci miejsca zupełnie za darmo!