„Stop kulturze marginalizacji” – podsumowanie warsztatów w Poddębicach

Opublikowane przez Adamek Katarzyna w dniu

Młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach przed wakacjami ukończyła cykl 6 warsztatów w projekcie „Stop kulturze marginalizacji”. Teraz czas na zasłużony odpoczynek, a po wakacjach będziemy organizować debatę. Młodzież tak podsumowała swoje dotychczasowe działania:

Przez kilka tygodni grupa 15 licealistów wraz z trenerem umiejętności społecznych pracowała nad zagadnieniami wpływu społecznego i przyczynami marginalizacji różnych grup społecznych, w tym młodzieży. Uczniowie brali też udział w warsztatach efektywnej komunikacji. Uczestnictwo w bloku 12 godzin zajęć miało pomóc naszej młodzieży w przygotowaniu do podejmowania aktywności społecznej i zabierania głosu w sprawach istotnych dla młodego pokolenia. Efektem naszej pracy będzie jesienna debata na temat problemów młodzieży na szczeblu lokalnym i zaprezentowanie pomysłów na ich rozwiązanie.

Projekt „STOP kulturze marginalizacji” o numerze 2023-1-PL01-KA154-YOU-000134950 jest finansowany przez Unię Europejską.

„Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają
poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Narodowej Agencji Programu Erasmus+ . Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności”.

Kategorie: Aktualności